Kezdőlap Fórumok Csevegő Offroad túra

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 17
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #720
    ADAM
    Felhasználó

    Sziasztok mostanába nézegettem az internetet de sehol se találtam uaz klubot gondoltam itt teszek egy próbát hátha.
    Csak az lenne a kérdésem hogy akar e valaki túrázni menni a hegyekbe vagy tervez e valaki szervezni egy ilyen eseményt mert én szívesen mennék.Bükk hortobágy tiszató vagy akármilyen terep szóba jöhet.

    #721
    Sega
    Felhasználó

    Szia!

    Most voltunk a hétvégén sarazni kicsit Szigetvár környékén. Rendszeresen megyünk Samus kollégákkal együtt, de picit kiesünk az általad említett helyektől. Nagyon szívesen látunk az ilyen túrákon ha gondolod.
    A terep kiváló, ha lesz pici időm töltök fel képeket.
    Sajnos pici segítséggel, de kijött

    • A hozzászólás módosításra került: 8 years, 3 months telt el a bejegyzés óta-Sega.
    #723
    Csabi
    Felhasználó

    Jónak tűnik a terep.
    Izgalmas lehetett.

    #724
    Sega
    Felhasználó

    Őszinte leszek.
    Nagygázzal nekifutottam, majd a legmélyebb részen eldugult a karbiban a főfúvóka és leállt az autó. A legnagyobb sár közepén leeresztő csavar ki, csipesszel kiszedtem a fúvókát, a fúvókából a retket, majd összeszerelés, és pörcre indult a gép. De már nem jött ki önerőből. Muszáj lesz kitakarítanom a rendszert.

    #731
    Sega
    Felhasználó

    Tervezünk egy téli túrát, az időpont függ az első hótól. Ha érdekel valakit akkor ezen a fórumon olvashat részleteket. Mindenkit szívesen látunk.

    #732
    ADAM
    Felhasználó

    Én megyek szivesen majd nézem az oldalt többször.

    #745
    Sega
    Felhasználó

    Ma voltunk bejárni a túra útvonalát, már csak a hó hiányzik.

    Dagonya

    #746
    Sega
    Felhasználó

    • A hozzászólás módosításra került: 8 years, 2 months telt el a bejegyzés óta-Sega.
    #748
    Sega
    Felhasználó

    • A hozzászólás módosításra került: 8 years, 2 months telt el a bejegyzés óta-Sega.
    • A hozzászólás módosításra került: 8 years, 2 months telt el a bejegyzés óta-Sega.
    • A hozzászólás módosításra került: 8 years, 2 months telt el a bejegyzés óta-Sega.
    • A hozzászólás módosításra került: 8 years, 2 months telt el a bejegyzés óta-Sega.
    #753
    Sega
    Felhasználó

    https://www.youtube.com/watch?v=SdtU1i72qZk&feature=youtu.be

    • A hozzászólás módosításra került: 8 years, 2 months telt el a bejegyzés óta-Sega.
    #769
    ADAM
    Felhasználó

    Egész jól néz ki.(A linket nem tudom megnézni mert azt írja ki a video privát)

    • A hozzászólás módosításra került: 8 years, 2 months telt el a bejegyzés óta-ADAM.
    #771
    Sega
    Felhasználó

    Javítva!

    • A hozzászólás módosításra került: 8 years, 2 months telt el a bejegyzés óta-Sega.
    #781
    ADAM
    Felhasználó

    Egész komoly terepek vannak arra.A talaj nem agyagos?

    #784
    Sega
    Felhasználó

    Szia!

    Nagy része agyagos, az erdős részek pedig folyamatosan sárosak. Sokat dob rajta az erdészeti autók áldásos munkája. Ma már esett pici a hó, alakul a pálya.
    Neked a túra hétvégén lenne jó?

    #794
    Sega
    Felhasználó

    Szia ADAM!

    Most szombaton megyünk túrázni, ha neked jó akkor szívesen látunk.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 17
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.