Kezdőlap Fórumok UAZ-469 Fűtés

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #454
    Sega
    Felhasználó

    Sziasztok!

    Van valakinek jó tapasztalata a 469-es fűtésével kapcsolatban. Sajna mindenkitől azt hallom, hogy télen megfogok fagyni benne. Ez lesz az első telem a vassal és szeretnék felkészülni rá.

    #458
    ADAM
    Felhasználó

    Én a ponyva alá varrattam egy szigetelő réteget tulajdon képen egy másik ponyvát és arra húztam a rendeset.Úgy egész jó volt.De azért nem izzadtam le benne.A ponyvás autó ilyen.

    #467
    Sega
    Felhasználó

    Gondolom az az igazi gond, hogy az ajtók, tűzfal, taposólemez nincs szigetelve. Láttam a képeiden, hogy nagyon jó állapotú a ponyvád. Nekem az ajtók és a ponyva találkozásánál sajnos beázik. Szerinted ha az ajtónál kicserélem a gumikat, akkor megszűnik a beázás?

    #468
    Pannika
    Felhasználó

    Nekem is beázik az ajtók mellett + a nyitható légterelő alatt is csöpög be a víz.Ezért nem is merem szigetelni, mert elrohad alatta minden.

    #469
    ADAM
    Felhasználó

    Én kívülre szoktam húzni a ponyvát akkor nem megy be a víz.

    #474
    ADAM
    Felhasználó

    Már az ablakon kívülre.

    #475
    Sega
    Felhasználó

    Igen ezt én is csináltam, de a hátsó a ajtót így nem lehet nyitni, az elsőnél pedig így iy beszivárgott valahogy a víz.
    Arra gondoltam, hogy a fűtés hatékonyságának javítása érdekében leszigetelem az ajtókat és a tűzfalat. Felragasztok valami polifoam szerű anyagot a lemezre. Az UAZ előtt Samum volt, használtam ponyvával is télen, de nem volt hideg az autó. Talán azért mert volt ajtókárpit.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.