Kezdőlap Fórumok GAZ-69 Jó öreg vas

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #133
    Pannika
    Felhasználó

    Vigyázok rá:
    null

    #134
    Pannika
    Felhasználó

    Szép vas

    #135
    Sega
    Felhasználó

    hát ja

    #368
    ADAM
    Felhasználó

    Nagyon szép gép nekünk is volt egy még anno de annak sajnos nem voltak meg a papírjai csak a környéken randalíroztunk vele.Egyszer emlékszem még a rend őrei is utánunk jöttek mert kimentünk vele csapatni a hóba.Ponyva nélkül a mínusz 10-be ,egyből kiszúrták a rendőrök a hülye gyerekeket persze balra el át a szántáson gond nélkül ők meg felakadtak az octáviával azt csak egy helybe esztergáltak meg se tudtak mozdulni.Szerettük a kis gépet de már nagyon öreg volt.

    UI.:Ha esetleg valaki szervez valamilyen túrát itt a keleti országrészben én abszolút vevő vagyok a dologra.Jó az oldal látogatni fogom gyakran.

    • A hozzászólás módosításra került: 8 years, 6 months telt el a bejegyzés óta-ADAM.
    #370
    Sega
    Felhasználó

    Nemrég Kaposvártól nem messze a földúton láttam egy patika állapotút. Már bánom, hogy nem álltam meg lefényképezni. Remélem összefutok még vele.

    Ponyva nélkül nem semmi lehetett a futam 🙂

    #371
    Csabi
    Felhasználó

    Hóban, hogy viselkedett?
    Milyen gumik voltak rajta?

    #372
    ADAM
    Felhasználó

    Hóba olyan volt mint bármelyik terepjáró szerintem.Uaz terepgumik voltak rajta az leásott a hó aljára és meg tudott kapaszkodni.

    #373
    Sega
    Felhasználó

    A lényeg, hogy Ti nyertetek és nem az octávia 😉

    • A hozzászólás módosításra került: 8 years, 6 months telt el a bejegyzés óta-Sega.
    #1195
    Sega
    Felhasználó

    Szia Bell!

    Jól néz ki a géped, gondolom rendben van?

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.